Mainmenu
Auction
Schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek en sculptures van XIXde en XXste eeuwse meesters
Place
Amsterdam
Amsterdam
Location
Mak van Waay, S.J.
Start date
1966-12-13
End date
1966-12-13
Auctioneer
Mak van Waay, S.J.
Collectioneer
Thomas, H.A.D.
Number
172
This auction in other databases
My selections

My selections

Your current selection will be lost. Are you sure?