Mainmenu
1 / 1
Nationaliteit/school
Duits, Amerikaans
Geboren
Wilhelmshaven (plaats) 1949-12-31
Saur 1992-
Zie ook
in dit veld vindt u verwijzingen naar een groepsnaam of naar de kunstenaars die deel uitma(a)k(t)en van de groep. Ook kunt u verwijzingen naar andere kunstenaars aantreffen als het gaat om samenwerking zonder dat er sprake is van een groep(snaam). Dit is bijvoorbeeld het geval bij kunstenaars die gedeelten in werken van een andere kunstenaar voor hun rekening hebben genomen (zoals bij P.P. Rubens en J. Brueghel I).
oprichters van Galerie am Moritzplatz (Neue Wilde) (Saur 1992-)
Deze persoon/entiteit in andere databases
Biografische gegevens
Werkzame periode
1977 - 2006
ca. 1977
Werkzaam in
Hier wordt vermeld waar de kunstenaar (langere tijd) heeft gewerkt en in welke periode. Ook relevante studiereizen worden hier vermeld.
  • New York City 1978
    in 1978 bezocht Fetting New York voor de eerste maal; 1983-1994 afwisselend in New York en Berlijn (http://en.wikipedia.org/wiki/Rainer_Fetting, april 2011)
  • Berlijn (stad) 1983 - 1994
    Fetting woont sinds 1981 afwisselend in New York en Berlijn. (Saur 1992-)
geboren
werkzaam in
Onderwerpen
In dit veld worden de diverse onderwerpscategorieën of genres vermeld die in het oeuvre van de beschreven kunstenaar voorkomen. De inhoud van dit veld is doorgaans meer gebaseerd op het aanwezige beeldmateriaal in het RKD dan op de literatuur.
figuurvoorstelling, portret, naaktfiguur, landschap (genre)
Saur 1992-
Materiaal/techniek
brons
Product
borstbeeld (beeldhouwwerk)
Ingevoerd op: 1992-05-15; Laatste wijziging: 2023-05-16

Reacties

Geen reacties

Mijn selecties

Mijn selecties

Uw huidige selectie zal gewist worden. Wilt u doorgaan?