Mainmenu
Veiling
Tableaux anciens, quatre tableaux de la collection Six, tableaux et aquarelles modernes, antiquités et objets d'art
Plaats
Amsterdam
Amsterdam
Locatie
Muller, Frederik
Begindatum
1920-06-29
Einddatum
1920-07-02
Veilinghuis
Mensing, Ant.W.M.
Collectioneur
C.M.
Six van Vromade, Jan Willem (Jhr.)
Scheffer, Fr.
Enthoven, Lodewijk Cornelis
Frederiks, J.A.
Y., M. de (Comtesse)
Lugt-nummer
80858
Deze veiling in andere databases
Mijn selecties

Mijn selecties

Uw huidige selectie zal gewist worden. Wilt u doorgaan?