Mainmenu
Veiling
[Europees keramiek, Aziatica, meubelen, klokken, zilver, schilderijen en aquarellen, Indonesische kunst, ... [etc.]]
Plaats
Middelburg (Zeeland)
Middelburg (Zeeland)
Locatie
Zeeuws Veilinghuis
Begindatum
2011-12-13
Einddatum
2011-12-14
Veilinghuis
Zeeuws Veilinghuis
Deze veiling in andere databases
Mijn selecties

Mijn selecties

Uw huidige selectie zal gewist worden. Wilt u doorgaan?